NA TEJ STRONIE DOWIESZ SIĘ WIĘCEJ, NIŻ Z NIEJEDNEGO KURSU, ZA KTÓRY MUSIAŁBYŚ ZAPŁACIĆ

Najszybsza i najskuteczniejsza metoda, aby dotrzeć do potencjalnych klientów

Najszybsza i najskuteczniejsza metoda, aby zbudować płacącą społeczność i wizerunek

Daj mi 7 minut, a pokażę Ci jak jednym wideo w 2 tygodnie zdobyć 20, 30 a nawet 40 tysięcy obserwujących, których później zamienisz w swoich płacących klientów! ...gwarantowane

Daj mi 7 minut a pokażę Ci jak w 2 tygodnie zdobyć - jednym wideo 20,30 a nawet 40 tysięcy obserwujących których później zamienisz w swoich płacących klientów.

(pssst. innym zajmuje to nawet kilka lat)

Dotrzesz do odpowiednich osób, które zostaną TWOIMI klientami

Jak jednym wideo zdobyć 20, 30, 40 tysięcy obserwujących, którzy staną się Twoimi klientami

Na początku sprawdź, czy to dla Ciebie:

Chcesz zacząć budować swoje socialmedia i społeczność?

Nie wiesz, o czym nagrać wideo, aby mieć efekty? A może brakuje Ci konkretnego planu działania i nie wiesz od czego zacząć? Ta masa treści w internecie przytłacza Cię i powoduje myśli – “To już ktoś nagrał”, “Już takie profile są”, “Tyle tego jest, że się nie przebije”.

Takie myślenie jest błędne
, ponieważ DA SIĘ, a TY potrzebujesz tylko dobrej strategii. I ja wiem, że może towarzyszyć Ci stres, może nawet próbowałaś już kilka razy i się nie udało, ale to co przeczytasz dalej całkowicie zmieni Twoje podejście!

Czy prowadzisz firmę?

(nieważne czy stacjonarnie, czy online – ta strategia zadziała)

Wiesz już, że musisz robić te social media, jednak sama myśl o czasie, który będziesz musiała w to włożyć sprawia, że odechciewa Ci się cokolwiek robić? Nie wiesz jak zbudować społeczność, ale masz świadomość, że dzięki wizerunkowi będziesz mieć więcej klientów, a nawet będziesz mogła podnieść ceny swoich produktów i usług. Niech zgadnę – kompletnie nie masz pojęcia od czego zacząć, przez co zaczyna cię to przytłaczać i czujesz się zagubiona, a w dodatku ciągle przekładasz to na później? 

Czy już tworzysz treści?

Chociaż nagrywasz wideo, nie czujesz, że trafia ono do właściwych odbiorców? Całe twój wysiłek włożony w przygotowanie i nagranie filmiku zostaje niedoceniony, a Ty powoli się zniechęcasz? Ani nie ma za dużo wyświetleń, a jak już są, to trafiasz do osób które nie chcą u Ciebie nic kupić? 

Twoje zasięgi są “losowe” i wrzucając kolejne wideo nie wiesz, czy zostanie ono przyjęte przez algorytm, czy nie? Jest na to dość proste i oczywiste rozwiązanie – Twoja społeczność musi składać się z odpowiednich osób, które zainteresują się twoim kontentem. 

Czy jesteś marketerem?

 Może pracujesz z klientami, lub dopiero chcesz rozpocząć przygodę w marketingu, aby tworzyć profile dla swoich klientów? 

Marketer, to osoba której zadaniem jest budowanie wizerunku firmy oraz pozyskiwanie klientów. Wyobraź sobie, że strategię, którą poznasz poniżej używam do budowania profili dla klientów i biorę za taką usługę ponad 2500 zł!

Oraz najważniejsze, o czym będziemy tutaj rozmawiać

Czy chcesz zbudować społeczność, która nie tylko będzie oglądać ale i kupować?

Jeśli czujesz, że utożsamiasz się z którymkolwiek podpunktem, to po prostu przeczytaj tą wiadomość do końca! Tutaj zdradzę Ci sekret, jak działają social media i ich algorytm oraz jakie są etapy budowania społeczności, która co najważniejsze będzie Cię wspierać, doceniać i płacić. 

ŚWIETNIE! Formalności mamy już za sobą, przyszedł czas na konkrety!

STANDARDOWE METODY JUŻ NIE DZIAŁAJĄ!

“WRZUCĘ POSTA, NAGRAM WIDEO, TO NA PEWNO SIĘ UDA - ZBUDUJĘ SPOŁECZNOŚĆ, PRZYJDĄ KLIENCI I ZAPŁACĄ”

Musimy powiedzieć sobie jasno. W internecie jest tyle treści, że po prostu odechciewa się cokolwiek robić, a tym bardziej zaczynać. Przebicie się przez to wszytko graniczy z cudem i wręcz wydaje się nierealne, nie mówiąc już o docieraniu do osób, które nasz profil zainteresuje, a co dopiero do osób

które mogłyby u nas cokolwiek kupić

Niestety musisz zdać sobie sprawę, że wcześniej wspomniany post lub zwykłe wideo – nic nie da.

Zapewne sama odczuwasz przytłoczenie tą ogromną ilością treści, zagubienie w tych wszystkich informacjach i do tego brak planu działania, przez co odczuwasz frustrację, że tworzysz wideo, ale nie było efektów, lub chciałaś zacząć, jednak skończyło się to na przekładaniu na kolejny i kolejny dzień, niechęci do tego wszystkiego, braku stabilności, bo raz Twoje wideo zadziała, a raz nie

Do tego ten wewnętrzny strach, czy to się uda i wystartuję z marką, czy nie stracę czasu oraz czy będę miała nowych klientów lub marzenie o zbudowaniu społeczności zostanie tylko marzeniem.

Skoro czytasz ten tekst, widzisz, że rozumiem Twój problem, to!

Powtórzę jeszcze raz. Nieważne czy masz firmę i nagrywasz wideo, czy nie masz firmy i chcesz nagrywać wideo, czy jakakolwiek inna kombinacja posiadanych przez ciebie rzeczy.

JEŚLI CHCESZ ZBUDOWAĆ SPOŁECZNOŚĆ, KTÓREJ PÓŹNIEJ COŚ SPRZEDASZ - MUSISZ ZOSTAĆ NA TEJ STRONIE!

Przekażę Ci tu wiedzę za darmo

 (tak wiem, że to szalone, jednak chce przetrzeć nowe szlaki w tym marketingu), za którą musiałem zapłacić ponad 80 tysięcy złotych (w postaci szkoleń i kursów) dowiesz się o tym, jak działają social media oraz jakie są etapy budowania społeczności.

A teraz proszę, zainwestuj swoje 7 minut na przeczytanie tego, co przygotowałem. Szczerze mówiąc nie wiem, kiedy uznam, że jednak nie chce udostępniać tak cennych informacji i ta strona zniknie.

Wracając…

Każdy z nas zadaje sobie pytania: “Co zrobić, aby przebić się przez gąszcz tych wszystkich treści i zaistnieć”, “Jak w tym wszystkim dotrzeć do osób, które zostaną naszymi klientami”, ”Jak zbudować taki wizerunek eksperta, że ludzie sami będą się pchali “drzwiami i oknami” i wręcz wpychali namnswoje pieniądze.

Rozwiązaniem na te wszystkie pytania jest…

WIERNA SPOŁECZNOŚĆ

(czyli osoby obserwujące daną markę, które korzystają z jej usług i produktów)

Jeśli chcesz przestać niepotrzebnie marnować swój czas na dopracowywanie rolki lub wideo, które niestety ma małe szanse na przebicie, musisz zrozumieć, co tak naprawdę pozwoli Ci się rozwijać – no i włożyć pracę w coś, co faktycznie da Ci efekty.

Musisz pamiętać…

że nieprzemyślane działania, szczególnie na pierwszym z dwóch etapów (o etapach komunikacji przeczytasz więcej poniżej), mogą zajmować ogromną ilość czasu, tworząc iluzję, że efekty jakoś przyjdą. 

Odpowiem Ci już teraz. Nie przyjdą.

WIEM, ŻE JEST CIĘŻKO

Ten codzienny stres i odkładanie zaczęcia na jutro: pojawią się myśli, że to nie jest potrzebne i tak właściwie po co mi to, co najgorsze coraz częściej odczuwasz bezsilność i zamiast ruszyć do przodu, jedynie kręcisz się w kółko – a to potrafi bardzo, ale to bardzo zniechęcić i podciąć Ci skrzydła.

Odpowiedz sobie szczerze ale tak naprawdę szczerze, bez zasłaniania się przekonaniami “że nie masz czasu” i “nie potrzebujesz tego”,  czy Twoim zdaniem działania marketingowe (nie mówię o zaawansowanych), takie najprostsze, gdzie budujemy społeczność nie są potrzebne? W jaki sposób chcesz dotrzeć do osób, które może zainteresować Twój produkt, albo usługa, jak nie social media. 

Musisz zgodzić się ze mną, że w dzisiejszych czasach jest tam każdy, a szczególnie Twoi klienci. 

OBIECAŁEM WIELE ALE TO CO PRZECZYTASZ NA TEJ STRONIE PO PROSTU DZIAŁA - ZANIM PRZEJDZIESZ DALEJ

CHCE, ŻEBYŚ ZOBACZYŁA Z KIM PRACOWAŁEM - Marketingowo, Technicznie lub Reklamowo

 A teraz  porozmawiajmy
  o TOBIE   

Jak TY oceniasz inne marki i wiarygodność innych osób?

Zapewne wchodzisz na ich profile, sprawdzasz opinie, ilość obserwujących i estetykę.

To tak zwany social proof – czyli społeczny dowód słuszności. Wcale Ci się nie dziwię, to normalne, robię to ja i miliony podobnych do nas osób. 

Zobacz, jakie to jest niesamowite. 

Jeszcze nie zobaczyliśmy, co mają na profilu, a już w naszych głowach oceniliśmy ich pozytywnie, pojawiło się uczucie zaufania oraz myśl, że naprawdę są profesjonalni i wiarygodni.

Badania są okrutne-87% konsumentów czyta recenzje lub przegląda profile firm / marek, zanim skorzystają z usługi lub zamówią produkt

A teraz pomyśl sobie jak się czujesz, oddając swojej konkurencji całe pole do budowania i przejmowania rynku (nawet tego lokalnego). W ten sposób tracisz swoją szansę, dając się umacniać swojej konkurencji 

ALE SPOKOJNIE! MASZ JESZCZE SZANSĘ

Zamknij na chwilę oczy i skup się na tym, co czujesz. Być może jest to złość? Poczucie niesprawiedliwości? A może poczułaś teraz chęć do walki? 

Walki o swoje marzenia i niezwykłą chęć realizowania swoich celów

Wyobraź sobie, że pozwalasz swojej konkurencji codziennie podchodzić do Twoich klientów i zagadywać, jacy to nie są świetni, a Ty w tym wszystkim siedzisz cicho w kącie. Ale to nie wszystko… 

Najgorsze przed nami…

Jeśli masz już klientów, Twoja konkurencja może Ci ich podebrać.

W końcu dlaczego mają korzystać z Twoich usług, jeśli z pozoru lepsza opcja czeka za rogiem . Popularność w mediach, to też wyznacznik statusu. Według psychologii ludzie wolą to, co jest lepiej oceniane – mają wtedy większą pewność, że wybierają dobrą opcję. Niech zgadnę – teraz na poważnie myślisz o wejściu do internetu. Zaczekaj z tymi emocjami jeszcze chwilkę. Chcę, żebyś zaczęła ale z odpowiednią wiedzą, by nie
przegrać się na samym starcie.
Możesz spróbować zrobić to teraz w chaotyczny sposób

i dalej efekty będą słabe, a jeśli już zdobędziesz jakieś wyniki to na 99,7% dotrzesz do osób, których nie będzie obchodzić to, co robisz (nie mówiąc już o kupowaniu od Ciebie).

W końcu jak można dobrze rozwijać social media, skoro tak naprawdę nie wiesz, jak one działają. 

UNIKNIJ błędu większości osób, bo tak naprawdę stracisz tylko czas i pieniądze. A efektów jak nie było… Nie będzie… Znasz takie powiedzenie – pracuj mądrze, a nie Ciężko!

💡 "Nawet jeśli masz najlepszy pomysł na świecie albo już oferujesz produkty / usługi na najwyższym poziomie, przepadniesz, jeśli konkurencja lepiej zbuduje social media

JEŚLI JUŻ NA TWOIM RYNKU (nieważne czy online, czy lokalnym) ISTNIEJE KONKURENCJA, POMOGĘ CI UTRZEĆ JEJ NOSA I SPRAWIMY, ŻEBY KLIENCI POSTRZEGALI CIĘ ZA NIEKWESTIONOWANY AUTORYTET

OKEY TO CO W TAKIM RAZIE MAM ZROBIĆ?

Zastanówmy się co sprawia, że wyświetlamy się naszym klientom i docieramy do osób, które będą zainteresowane obejrzeniem naszej treści oraz, co najważniejsze,  zakupieniem produktu lub skorzystaniem z usługi . Tak jak obiecałem na początku, w dalszej części pokażę Ci, jak działa ten cały algorytm, dlatego koniecznie 

czytaj do końca. 

Pozwól, że opowiem Ci historię pewnej ANI

Teraz z powodzeniem prowadzi swój sklep internetowy oraz stacjonarny: ma oddane klientki i cały czas zdobywa nowych obserwujących na swoim Instagramie. Można by rzec, że wręcz została do tego stworzona i po prostu ma do tego dryg, ale czy na pewno?

Pewnego dnia napisała do mnie z prośbą o pomoc. Okazało się, że obserwowała mnie już od dłuższego czasu i jak to ujęła “byłem jej ostatnią nadzieją”.  Postanowiłem jej pomóc i by zbadać, w czym tak właściwie tkwi problem, zajrzałem na jej profil. Ukazało mi się wiele rolek i postów niezwykle dopracowanych i naprawdę ładnie zrobionych, niestety ich zasięgi były wręcz śmieszne. 

Zaczęła towarzyszyć nam presja czasu – w ostatnich miesiącach sklep internetowy i stacjonarny Ani zyskiwał coraz mniej nowych klientów i tracił tych wcześniejszych, a co za tym szło – zaczął generować straty i coraz częściej w jej głowie pojawiała się myśl o zamknięciu biznesu, który był dla niej nie tylko formą zarobku ale i szansą na zmianę poziomu życia. 

Ale by ustalić problem, musiałem nie tylko zerknąć na jej profil ale i przeprowadzić z nią swego rodzaju wywiad. Dowiedziałem się ,że Ania bardzo chciała wyrwać się z pracy, w której czuła się niedoceniana i tak naprawdę jedynie odbierała jej energię – by to zrobić postanowiła otworzyć sklep internetowy. Jej marzeniem było zostawienie toksycznego środowiska obecnej pracy raz na zawsze. 

Ale sklepy nie przynosiły dochodów, które by na to pozwoliły. Dziewczyna jednak się nie poddawała, każdą wolną chwilę poświęcała na urozmaicanie asortymentu i działalności w social mediach. Z czasem coraz ciężej było jej pogodzić pracę z prowadzeniem tej jednoosobowej działalności i zaczęła zaniedbywać siebie : jadła w biegu, zaniedbywała sen, a to w połączeniu z nieustającym stresem spowodowało ciągłe zmęczenie i w końcu – wypalenie. 

Choć początkowo sklepy generowały w miarę spore dochody i przez chwilę Ania faktycznie czuła, że jej marzenie o niezależności i byciu samej sobie szefem się spełnią, na rynek weszła podobna firma, która niemalże od razu zdobyła popularność w social mediach. 

To ją dobiło. Zaczęła wierzyć, że już zawsze będzie męczyć się w niesatysfakcjonującej pracy i patrzeć, jak jej marzenia zostają spełniane przez każdego – tylko nie ją samą. I tak oto Ania trafiła do mnie i rozpoczęliśmy wspólną drogę,  jednak tylko w jedną stronę -> ku spełnieniu marzeń tej ambitnej dziewczyny, która wiedziała gdzie szukać odpowiedniej pomocy.

PRZYPOMNĘ CI JESZCZE RAZ, ABY ZBUDOWAĆ SPOŁECZNOŚĆ WYSTARCZY JEDNO WIDEO.

Jedno wideo, które będzie kluczem do zainteresowania i dotarcia do osób, których interesuje Twój temat. Jedno wideo, które zbuduje Twoją społeczność.

Pamiętasz osoby, z którymi współpracowałem?

Postanowili dla Ciebie nagrać też opinię.

Moją misją naprawdę jest Ci pomóc.

Dobra nie przeciągam, po prostu kliknij i zobacz, co mają do powiedzenia.

Po tak pięknej zapowiedzi Przyszedł Czas się ujawnić.

Cześć, Dzień dobry!

Nazywam się Piotr Witkowski, przez wielu też nazywany jestem magikiem marketingu, ponieważ moje wyniki i portfolio są nie z tej Ziemi. Ciekawostką jest to, że zostałem 

DYREKTOREM MARKETINGU W WIEKU 18 LAT! 

Dlaczego dopiero teraz się przedstawiam? Wiele osób z góry patrzy na młode osoby nie wierząc w ich umiejętności. Dlatego postanowiłem innym “Dorosłym” mnie przedstawić. 

Najciekawszym faktem jest to, że nigdy nie oceniła mnie osoba, która osiągała jakieś wyniki. Dlatego jeśli masz jakiekolwiek obawy, co do mojej wiarygodności, spójrz jeszcze raz na osoby, z którymi pracowałem i otwórz się na równie spektakularne wyniki.

5/5

Słynę z tego że ->nie jestem młodym marketerem, który tylko mówi że “Po prostu zaufaj mi, bo jestem młody i urodziłem się z telefonem w ręku, bo ogarniam social media” 

NIE! Za mną stoi też masa doświadczenia i praca z największymi twórcami, co z resztą już widziałeś

Sprzeciwiam się tworzeniu setek wideo aby zostać zauważonym, moją misją jest pomaga, rozkręcać social media i sprawiać, że marzenia osób, które stosują moje rady stają się spełnione. Wiem, że tak naprawdę nie chcesz tylko obserwujących ale idące za tym korzyści – poczucie się ważną, niezależność finansową i co najważniejsze poczucie wolności, choćby nie wiem co się działo masz ludzi, którzy czekają aby zapłacić za Twoje produkty

Chcę dawać ludziom po prostu lepszy start. Boli mnie to, ile czasu osoby poświęcają na nagrywanie, wykonując tak naprawdę syzyfową pracę, zaniedbując przy tym siebie i swoich bliskich. Do tej pory pomogłem osobiście stworzyć lub rozwinąć ponad 37 popularnych profili, które widzisz na co dzień w internecie. Ale wiesz co, nie każdy z nich był zawsze na szczycie. 

Wierzę, że każdy jest w stanie dojść do takiego poziomu, po prostu trzeba znaleźć odpowiedni schemat, który daje przewidywalne wyniki. Wyciągnąłem wnioski, że nie warto jest odkrywać koła na nowo, bo tak naprawdę po co. Po co eksperymentować. Jedno jest pewne – im szybciej zaczniesz, tym szybciej dojdziesz do miejsca, do którego idziesz…

Teraz najważniejsze!

Jak wspomniałem – jesteś w stanie zrobić jednym wideo wyniki rzędu 20, 30 a nawet 40 tysięcy obserwujących osób, które nie tylko będą obserwowały Twój profil ale również będą kupowały od Ciebie produkty lub korzystały z Twoich usług. 

Sekretem tego wszystkiego jest jedna rzecz, którą wykorzystują największe marki
– Apple

– Microsoft 

– Facebook

A odpowiedzią jest - psychologia i przemyślane jej wykorzystywanie

Serio! Wiem, że pewnie spodziewałaś się czegoś w stylu – Strategia marketingowa, strategia content marketingu itd. Uważam, że żadna strategia nie zadziała, jeśli nie poznamy dobrze osoby, do której kierujemy wideo – mówię tu o portrecie psychologicznym. Jeśli zrobisz dobrą robotę tutaj, nie będziesz musiała robić setek wideo – wystarczy jedno.

Psychologia, a właściwie jej użycie sprawia, że nasze wideo nie jest kolejną nic niewnoszącą treścią. A dzięki niej jednak łapię uwagę odbiorców i czują się oni zrozumiani. To wszystko opiera się na poznaniu problemów, implikacji problemów, emocji i pobudzeniu naszego instynktu. 

Jeśli lepiej nazwiesz uczucia Twojego potencjalnego klienta – to co powiesz następnego, przyjmie za wiarygodne

Zobacz, na co zareagujesz bardziej? 

Na wideo typu – “Mam aparat na zęby!” 

czy na -> “Czy Twoje krzywe zęby sprawiają, że brakuje Ci pewności siebie, czujesz się mniej atrakcyjnie i zasłaniasz buzię przy znajomych? Mam coś, co rozwiąże Twój problem – nowy aparat na zęby” Widzisz różnicę?

Spokojnie, są gotowe schematy, które możesz wykorzystać! 

Zauważam dziwny trend, a mianowicie marketingowcy wręcz zmuszają i nakłaniają swoich klientów, aby robili dziesiątki wideo w bardzo głupi i nieprzemyślany sposób. To jakby biegać z pustą taczką i powiedzieć- “Tyle roboty, że nie ma czasu jej załadować”.  Serio chcesz dalej marnować czas?

Zniechęcać się i czuć frustrację, że robisz coś, co nie sprawia Ci frajdy, tylko zanudza, a co najgorsze nie przynosi absolutnie ŻADNYCH tak obiecywanych efektów? Przecież dobrze wiesz, jak bardzo przytłaczać może świadomość wyrzucania pracy w błoto i obserwowania sukcesów wszystkich – tylko nie swoich. Nikt nie lubi, gdy jego praca idzie na marne.

Pomyśl – czy nie lepiej zamiast robić  20 filmików, które mają się nijak do efektów – zrobić jedno dopracowane wideo, po którym zostanie Ci obserwować rosnącą liczbę obserwujących.

Dlatego bazując na wynikach ze współpracy z największymi twórcami, chcę Ci przedstawić tą strategię.

Jeszcze tylko zobacz wyniki!

Każde z tych wideo przyniosło ponad 30 tys. obserwujących

Opowiem Ci o sekretnych etapach budowy społeczności, która później płaci

(za tą widzę zapłaciłem 297 zł)

A więc tak, cały proces budowania i rozwijania social mediów dzielimy na dwa etapy

ETAP 1

Tworzenie i budowanie społeczności.

Najcięższy etap. Tutaj nikt nas nie zna, nikt nas nie obserwuje i tak naprawdę nikogo nie interesujemy. Ten etap jest też kluczowy z tego powodu, że wiele osób mówi – “Gdybym miał społeczność, to bym z chęcią do nich mówił, edukował i zachęcał do pozostania klientami”

Tak jak wspomniałem, to najcięższy etap… To tutaj będziesz się mierzyć z problemami 

Ale czy na pewno? Potrzymam Cię jeszcze dosłownie chwilę w niepewności - zaufaj mi, naprawdę warto

A tymczasem przejdźmy płynnie do następnego etapu

ETAP 2

2 Etap – Etap edukowania i sprzedawania. Szczerze mówiąc to ulubiony etap niemal każdego – posiadasz społeczność, której oczy zwrócone są tylko i wyłącznie na Ciebie

UWAGA!

Teraz złap mocno telefon, komputer lub laptop, bo powiem Ci coś niezwykłego.

A co gdyby istniało wehikuł, które od razu przeniesie Cię z etapu 1 do etapu, gdzie masz już społeczność i to tylko w 14 dni.
Tak naprawdę bez Twojej pracy, bo to tylko 1 wideo

Teraz to wszystko nabiera sensu, prawda? Powtórzę jeszcze raz – głupotą jest robić działania, które nie wpływają na sprzedaż a tylko cyferki w social mediach – ich nie włożysz do garnka

Jednak spokojnie!

Mam na to sprawdzony sposób

Jeżeli chcesz zbudować swoją aktywną społeczność, która finalnie stanie się twoimi klientami, a jednocześnie chcesz zrobić to w szybki i przemyślany sposób, aby oszczędzić czas, pieniądze, zbudować społeczność która zacznie Ci płacić – To właśnie specjalnie dla ciebie powstała ten program.

Stworzyłem program

JEDNO wideo do płacącej społeczności

Łącząc wiedzę z wielu kursów, na które wydałem łącznie ponad około 80 tysięcy złotych, pracę z popularnymi osobami oraz posypując to wszystko szczyptą psychologii, postanowiłem stworzyć gotowy schemat, który osobiście przetestowałem na dziesiątkach klientów!

Dzięki temu wystartujesz w social mediach, zdobędziesz ponad 20 / 30 a nawet 40 tysięcy obserwujących jednym wideo, wykorzystując zawsze działający schemat.

Dodaj szczyptę reklamy, ale poczekaj, może być to np. 5 złotych dziennie. Tylko proszę, podejdź to tego, jak do inwestycji. Wydane 5 zł często robi taki rezultat, jak film, który robisz np 2/3 godziny.. Ty zajmiesz się redukowaniem i zmianą obecnej społeczności w kupujących, a w tle Twoja społeczność będzie się rozbudowywać.

STANDARDOWA CENA 247 zł

TERAZ TO INWESTYCJA 81 ZŁ

Ale zanim podejmiesz decyzję, poczekaj, zobacz poniżej co przygotowałem

Wiem że nauka kolejnych rzeczy z marketingu to ostatnie czego chcesz.

Ale nie jest to  pusta wiedza tylko  gotowy plan działania który wykorzystywały osoby na które patrzysz teraz z podziwem i w głębi mówisz sobie WOW też tak chcę. Sekret tkwi w tym że oni też kiedyś zaczynali a ja pokaże ci, co pomogło im pójść wyżej,

Zaoszczędzisz masę czasu, oczywiście dalej możesz błądzić i robić wszystko na oślep ale tak szczerze po prostu po co …

Jak na tacy daje ci rozwiązanie które pomoże ci oszczędzić sobie lęku i wewnętrznego niepokoju. Wystarczy, że nagrasz jeden filmik który w mgnieniu oka zbuduje Twoją społeczność. Mało tego otrzymasz gotowy scenariusz na ten filmik

Spełnisz swoje marzenie i poczujesz się doceniony. (Swoją drogą wiesz, że największą potrzebą tuż

po tym jak mamy zapewnione podstawowy jak jedzenie, schronienie itd jest potrzeba docenienia?)

Tylko zobacz – czytasz tą stronę, widzisz efekty i ogrom wiedzy, który Ci przekazałem za darmo (kiedyś musiałem po prostu za to płacić.)

Wiesz dlaczego to zrobiłem?

Ja nie chcę sprzedawać Ci wiedzy

Ja chcę, żebyś zainwestowała w efekty.

Cały program jest ułożony tak, aby przynieść Ci jak najszybciej wspomniane efekty i wyniki

Najpiękniejsze w tym wszystkim jest to, że nadal bardzo mało osób wykorzystuje tą strategię… Po prostu połączyłem wiedzę geniuszy psychologii i marketingowców, posypałem to wszystko swoim doświadczeniem i powstało coś niezwykłego.

Czas na bonusy, a raczej TWOJE magiczne gadżety

Nie chcę dawać Ci nieprzemyślanych i bezużytecznych bonusów, tak jak większość. Pewnie to znasz – dziesiątki ebooków i mini kursów, które i tak nic nie dają. Po prostu takie zapychacze…

Tutaj skupiamy się na Twoich efektach. To, co zobaczysz poniżej od checklisty, po nawet uwaga – asystenta. Ma to na celu pomóc w jak najszybszym osiągnięciu pożądanego efektu. 

W przyszłości planuję podnieść cenę tego kursu do 999 złotych – potraktuj to jako taką szansę ode mnie. 

Ale przejdźmy do obiecanych bonusów

OTO ONE

LIMITOWANE

Wirtualna asystentka

Poznaj Wizzy 👋

To ona będzie Twoją wirtualną asystentką. Niestety praca Wizzy jest strasznie droga, więc asystent będzie przyszłościowo dostępny tylko w większych i droższych pakietach. Wizzy będzie Cię wspierać, wysyłać E-maile, SMS-y oraz w niedługiej przyszłości będzie odpowiadać na Twoje pytania. A do tego – co powiesz na to, że będzie układać Ci scenariusze na wideo? TO TEŻ POTRAFI!

Mi naprawdę zależy na Twoich efektach. TO PROGRAM TRANSFORMACJI I EFEKTÓW!

Gotowy scenariusz

Tak mało dzieli Cię od zbudowania społeczności ale pojawia Ci się w głowie myśl – “Ale nie wiem co!?”, “Ale nie wiem jak”. Spokojnie – nie martw się. Przygotowałem specjalne scenariusze, aby ułatwić Ci to zadanie. Po prostu kopiujesz, podstawiasz swoje słowa i tyle!

LIMITOWANE

Wyzwanie prowadzone ze mną

Jak pewnie zauważyłaś, mówię tyle o budowaniu społeczności, a sam jej nie mam… To bolączka większości marketerów. Gdy już miałem to zrobić, pomyślałem, że zrobię to podczas tej edycji tego programu. Krok po kroku pokażę Ci jak robię to u siebie przekażę Ci mnóstwo rad, a ty ponownie – tylko sobie to skopiujesz

 

Grupa wsparcia

W grupie zawsze raźniej. Czasami pojawia się problem, którego nie jesteśmy w stanie rozwiązać sami. Dlatego stworzyłem grupę osób takich jak ty, gdzie po prostu będziecie sobie pomagać. 

Tam również będzie prowadzone nasze wyzwanie – dlatego dołącz tam jak najszybciej

LIMITOWANE

Przez 30 dni będę do Twojej dyspozycji

Najważniejsze jest to ,żebyś TY miała efekty. To sytuacja, gdzie dwie osoby wygrywają.

Ty masz społeczność, a ja mam Twoją opinię, dzięki której ten kurs będzie coraz droższy. Dlatego chcę Ci jak najbardziej pomóc. Przez 30 dni będę dostępny do Twojej dyspozycji e-mailowej. Wystarczy, że napiszesz na specjalny e-mail, a ja Ci wszystko wytłumaczę

Kalkulator efektywności

Dostaniesz kalkulator, który wyliczy Ci możliwość potencjalnych zasięgów i to, jakich efektów możesz się spodziewać wykonując konkretne działania

ZAPAMIĘTAJ JEDNO!

To nie jest kurs - To program transformacji. Cały jest zaprojektowany tak, by niemal każdy miał wyniki

Teraz widzisz o czym mówię? Każdy element tego programu jest po prostu przemyślany w taki sposób, abyś miała 100% pewność, że Ty też zrobisz świetne wyniki. 

Wiem, że idealna cena dla tego programu to 247 zł, a jego wartość, jeśli mówimy o wynikach finansowych, jakie Ci przyniesie, to ta inwestycja jest o wiele większa. Chcę jednak dać każdemu możliwość zbudowania społeczności.

Zdaję sobie sprawę, że to najbardziej opłacany program na rynku
gdy stawiamy go na przeciwko efektów ale jak wspomniałem moją misją jest pomagać.

To po prostu test – jestem Ciekawy jak ludzie zareagują na tak dobrą, że aż z pozoru nierealną ofertę która gwarantuje po prostu efekty

OKEY! Dlaczego 81? Ostatnio byłem z klientem na obiedzie, za który zapłacił. 

Kwota, którą wydał to było właśnie 81 zł

Po wszystkim zapytałem go, czy jest zadowolony z informacji, które dostał i czy opłacało mu przyjście tu ze mną.

Zaskoczony i zszokowany zapytał – mówisz o cenie za obiad? Te informacje były cenniejsze, niż jakikolwiek kurs, na którym byłem.

Wyobraź sobie że:

 • Nie marnujesz czasu 
 • Socialmedia robią się same
 • Spełniasz swoje podróżnicze marzenia
 • Będziesz miała  czas na bliskich i co najważniejsze na hobby i na siebie
 • Teraz zawsze czujesz się wolny i bezpieczny
 • Masz tyle klientów, że nie jesteś w stanie ich obsłużyć

A zbudowanie swojej społeczności  da ci między innymi:

 • Autorytet
 • Wizerunek osoby która zna się na rzeczy
 • Możliwość Podniesienia cen
 • Pomoc w wprowadzeniu nowego produktu
 • Po prostu Sprawi że kliencji będą sami…

Pozwól na to, żeby społeczność budowała się sama, a Ty spędź wolny czas z rodziną, ze znajomymi, na swoim hobby, lub po prostu ODPOCZYNKU

Boje się i nie umiem występować przed kamerą…

To normalne niemal każdy tak ma na początku. Nie zawsze jesteśmy uczeni występować przed ludźmi a co dopiero mówić do jakiegoś czarnego pudełeczka które nijak przypomina człowieka. Jednak spokojnie w kursie zdradzę Ci technikę i dam gotowy scenariusz jak możesz taki efekt uzyskać

Okey, wszystko spoko ale kiedy tak realnie zobaczę efekty?

Szczerze? Odpowiadam-szybko, tak jak szybkie będą efekty -> już po jednym dniu od wykonania wszystkich zadań, które zajmą Ci max 3 dni.

Skoro to taka wartość to dlaczego sprzedajesz to tylko za 81 zł. Masz rację… Nie raz słyszałem, że jestem szalony

Ludzie płacili mi 500 za godzinę bo moje rady od razu im się zwracały ale rozumiem ze ty nie masz społeczności i prawdopodobnie nie znamy się na tyle żebyś zaufał mi na tą kwotę i to jest okey. w  pełni to szanuje. Chce po prostu być z Tobą szczery dlatego zajmijmy się teraz Twoimi efektami a jak je zobaczę, głęboko wierzę, że jeszcze się spotkamy a nawet będziemy współpracować albo chociaz wystawisz mi opinie.

A teraz perełka za te informacje zapłaciłem 497 kupując kurs o algorytmie od popularnego marketera

To moment w którym chcę spełnić obietnicę którą Ci złożyłem. zdradzę Ci jak działają socialmedia. Chcę Ci jeszcze raz uzmysłowić jak bez sensu jest robić etap 1 jeśli on w znikomy sposób rozwija Twój biznes – przecież lepiej od razu przejść do  etapu 2 to tu osiągniesz wyniki Algorytm socialmedia jest taki sam i to nie ważne czy mówimy o Tik Toku, Instagramie, Facebooku czy nawet Rolkach na Youtube.

Gdy dopiero założysz konto od razu doświadczasz efektu pustej kartki. Tutaj trzeba zdobyć obs – rozbuduj tutaj ty się bardziej znasz

Gdy już po wielu próbach i zapewne miesiącach zdobędziesz tą pierwszą garstkę obserwujących algorytm działa tak: Najpierw wyświetli twoje wideo Twoim obserwującym a następnie jeśli oni na nie odpowiednio zareagują dotrze do większej społeczności – najważniejszą zmienną tutaj jest watch time – czyli czas oglądania. Podsumowując wideo jest najpierw wyświetlane garstce Twoich obserwujących, dopiero jeśli im się spodoba wyświetla je większej ilości obserwujących i dopiero gdy spodoba się większości zyskujesz dalej zasięg docierając do nowych osób potencjalnie zainteresowanych.

Po tym co przeczytałeś nasuwają się dwa wnioski. Mam nadzieję, że zauważyłeś je razem ze mną. 

 1. Niezwykle Ciężko jest wystartować i wygląda to jak mrówcza praca
 2. Wniosek 2. Najważniejszą rzeczą jest docierać do właściwych osób. Same liczby to nie wszystko. Nawet jeśli kupisz konto od kogoś innego i społeczność tej osoby interesuje się czymś innym. Po prostu będą zabijać Twoje wyświetlenia.
 3.  

A co gdyby z Twoim pomysłem lub rozwiązaniem docierać do osób które właśnie interesują się Tym co robisz, przez co będą oglądać Twoje wideo dzięki temu Twoja społeczność zacznie się rozbudowywać jeszcze szybciej przez co będziesz mogła coraz bardziej się rozwijać i kilkukrotnie zwiększyć swoje dochody.

Dlaczego ta strategia działa zawsze?

Dalej sobie zadajesz te pytanie? Po tych wszystkich opiniach?  

psssst. Jeśli masz biznes lokalny będzie działać to równie dobrze. Uda Ci się dotrzeć do osób interesujących się Twoim rozwiązaniem – z Twojego miasta. To się dopiero nazywa przewaga nad konkurencją!!!

Pomogę Ci przeskoczyć monotonną pracę którą jest budowanie społeczności i zbieranie ludzi wokół siebie – to najtrudniejszy element – stanie się zauważonym w świecie tak dużej ilości treści. Pomogę Ci przeskoczyć do etapu gdzie osoby już Cię znają a ty pokażesz zaczniesz ich edukować pod kątem sprzedania im swojej usługi lub produktu np. kursu online. Pomyśl sobie jak to by było być najbardziej rozpoznawalną osobą w danej branży w swoim mieście albo nawet całej polsce. Właśnie wyobraziłem sobie jak dobija się do Ciebie tyle klientów, że nie jesteś w stanie ich obsłużyć zwiększasz ceny a ich dalej jest pełno. Ahhh jaki to piękny obraz. Zaraz to obraz Ciebie 😉

NIE CHCE CI SPRZEDAĆ PO PROSTU PRODUKTU I WIEDZY (O CZYM PISAŁEM NA POCZĄTKU) - TEN PROGRAM TO TRANSFORMACJA TO COŚ CO WYCHODZI POZA SKALĘ STANDARDOWEGO ROZWIĄZANIA ABY W PEŁNI SKUPIĆ SIĘ NA TWOICH WYNIKACH

Od walki z tymi socialmediami do wykorzystania ich jako narzędzia do zarabiania i spełniania marzeń które wcześniej już sobie wyobrażałaś 😉 

Piotrek, a co z wynikami finansowymi?

A wszystko dobrze! Już Ci pokazuję, jakie wyniki osiągały marki, które skorzystały z Tej strategii.

Powtórzę jeszcze raz –tą całą strategię oddaję Ci za 81 zł. Czekaj, jeszcze nie krzycz “COOOO?” 

Wytłumaczę Ci, jak ja to widzę. 

Nie chce brać od Ciebie wielkich pieniędzy już na pierwszym etapie znajomości. Potraktuj to, jakbyś po prostu zabrała mnie na obiad, a ja daje Ci niesprawiedliwą przewagę. Dzięki temu możesz wyprzedzić swoją konkurencję. 

Głęboko wierzę, że gdy zobaczysz realne wyniki, to zaufasz mi jeszcze bardziej i spotkamy się na przykład na konsultacji, na którą Cię serdecznie zapraszam. Ale jeszcze nie teraz – najpierw wyniki.

Naprawdę głęboko wierzę w to, co Ci przekazuje. Zastanów się tak naprawdę szczerze- Ile więc Twoim zdaniem warta jest wiedza, która pozwoli Ci odzyskać spokój problemy……….

Piotrek ale nurtuje mnie jedno pytanie… Czy ludzie mnie polubią i poczują się że ich zrozumiem.

Odpowiedzą na te pytanie jest wcześniej wspomniana psychologia. To dzięki niej osoby mogą naturalnie cię polubić. Stosując odpowiednie techniki po prostu wzbudzić sympatię swoją osobą i zainteresujesz swoim kontentem. Na Pewno nie raz patrząc na kogoś miałeś w głowie to,że ta osoba została wręcz stworzona do występowania przed ludźmi i,że ci faktycznie jej słuchają – i pokażę ci ,że ty też możesz taka być.

Piotrek ale czego ja się dokładnie nauczę??

Czy możesz dojść do tego sama?

Jasne – ja również do tego doszedłem sam przez ostatnie 3 lata nie robiłem nic oprócz pracy związanej z marketingiem i klientami. Przerobiłem ponad 34 kursy poświęcając około 80 tysięcy złotych na tą edukację oraz niezliczoną ilość godzin. Dlatego jak wspomniałem możesz próbować dojść do tego sama jednak zadam Ci szczere pytanie… Po co… Nawet jak zostawisz wszystko i zajmiesz się tylko marketingiem nie jestem w stanie zagwarantować Ci że ta strategia dalej będzie działać za 3,5 a może 7 lat. Sam wiesz jak socialmedia teraz szybko się rozwijają.

  Czy opłaca się
  czekać   

Im więcej osób kupi ten program, tym po prostu cena będzie większa.

Nie kupując dzisiaj dajesz zarobić oraz umocnić się swojej potencjalnej konkurencji 

a Ty po prostu znowu tracisz czas i dodatkowo pieniądze .

Dodatkowo możliwe jest, że za miesiąc ten kurs będzie kosztował na przykład 281 zł i prawdopodobnie nie otrzymasz też bonusów oraz mojego wsparcia, a dodatkowo będziesz w plecy z budowaniem społeczności. Czy to się opłaca?

Każdy dzień to strata – jeśli chcesz wspomóc się reklamami, aby uzyskać szybsze wyniki (wystarczy 5 – 10 zł dziennie), reklamy będą z dnia na dziań droższe, a dokładnie jeśli np. za 10zł możesz mieć 1000 obserwujących, im więcej będzie reklamodawców, tym wyniki będą słabsze i za np. 10 zł twoje wyniki będą np. 2, 3 a nawet 4 razy mniejsze!

Im szybciej zaczniesz działać, tym szybciej osiągniesz cel, dochodząc do miejsca ze swoich marzeń.

Wyobraź sobie, że teraz ta szansa minie, a Ty za każdym razem, gdy będziesz chciała wejść w życie z Twoich marzeń, będziesz pamiętała o tej szansie, którą Ci dałem, a Ty nie chwyciłaś mojej wyciągniętej ręki

Sama zdecyduj, czy wolisz mieć pewność i kupić dzisiaj z tymi wszystkimi gwarancjami i bonusami, czy ryzykować, że ta szansa Ci przepadnie.

Zastanów się dobrze co się stanie, jeśli nie podejmiesz, żadnych kroków, aby zbudować ten wizerunek. Jesteś gotowa ryzykować dalsze problemy z brakiem czasu, robieniem setek filmików, które nic nie dają itd.

Teraz czas, aby podjąć działanie. Zastanów się, czy chcesz kopać szmaciankę na podwórku, czy grać w zawodowej lidze. Jedno jest pewnie – ignorowanie problemów ich nie rozwiąże, a tym bardziej nie sprawi, że one znikną. A wiesz, co jest najgorsze? Będą się tylko nawarstwiać i będzie coraz ciężej, a kto wie, może ta strategia za parę miesięcy przestanie też działać… Naprawdę jesteś gotowa zaryzykować utratę swojej szansy i wejście w te internety z lekkością, wykorzystując sprawdzone schematy?

Cóż, decyzję zostawiam Tobie, jednak gdybyś zapytała, mnie co bym polecił swojej mamie, gdyby miała taki problem – odpowiedziałbym bez wahania, żeby użyła tej strategii i wykorzystała swoją szansę!

PODSUMOWANIE

Już niedługo - 247 zł

JESZCZE TYLKO 81 ZŁ

GWARANCJA

Chcę Być z Tobą uczciwy

jeśli wdrożysz tą strategię i nie będziesz mieć żadnych wyników (co jest niemożliwe)

Zwrócę Ci pieniądze! Serio!

Nie chcę Twoich pieniędzy, jeśli nie będziesz zadowolona z rezultatu. Moją misją jest pomagać ludziom budować i rozwijać ich profile.

Stoisz przed wielką szansą i zazdroszczę Ci miejsca, w którym jesteś.
Chcę pomóc wygrać małym właścicielom i osobom zaczynającym biznes z wielkimi molochami oraz tym, które po prostu chcą wystartować w Internecie

Ta strategia to dzieło mojego życia!

Dlatego dalej się zastanawiam nad warunkami jej dostępności. Codziennie dołączają nowe osoby i dostaję od Was informację, że to tak silna przewaga, że nie chcecie, aby coraz więcej osób ją miało. Dlatego po prostu dzisiaj widzisz tą ofertę w śmiesznie ale to naprawdę śmiesznie niskiej cenie (z resztą sama porównaj koszt tego programu, z wynikami generowanymi ze sprzedaży tylko online).

Nie wiem, czy jutro ta oferta będzie dostępna, nie wiem czy jutro nie podniosę ceny. Jest ona również tak śmiesznie ma

Jednak jedno jest pewne – dzisiaj masz gwarancję dostępności tej oferty i gwarancję tak niskiej ceny. Decyzję zostawiam Tobie. To Ty w tym wszystkim jesteś NAJWAŻNIEJSZA

Strona w 100% dostosowana do urządzeń mobilnych. Po prostu wejdź np. z TELEFONU i zyskaj niesprawiedliwą przewagę

Gratulacje! Super decyzja

Podaj imię i adres e-mail

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Akceptuję politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych