Poczekaj! Brakuje w tym wszystkim 1 klocka, chcę Ci o nim opowiedzieć!

Poniżej zobaczysz jednorazową propozycję przygotowaną tylko dla tak odważnych osób jak Ty!

Poznaj tylko 2 puzzle, które powodują, że moi klienci generują setki tysięcy przychodu. pssst. Jeden już masz
Zanim zaczniemy, chcę Ci pogratulować i powiedzieć, że zajmie to max 3 minuty, a zmieni całkowicie Twoje podejście do budowania społeczności Cieszę się, że jesteś tak świadomą osobą i wiesz, że nie ważne jak dobry masz produkt lub usługę – przegrasz z konkurencją jeśli ona zbuduje lepszą markę. To właśnie wizerunek decyduje o zaufaniu i lojalności twoich klientów.
W programie “Jedno wideo do płacącej społeczności” pokażę Ci jak jednym wideo możesz zbudować 20, 30, a nawet 40 tysięcy obserwujących, którzy będą zainteresowani tym, co robisz (produktem / usługą) i będą gotowi zostawić u Ciebie pieniądze.

(Przykład jednego biznesu online, który pomagam prowadzić)

Co najważniejsze ta metoda jest uniwersalna. Nie ważne czy prowadzisz biznes online, offline, lokalny, tworzysz już coś w internecie czy po prostu o tym marzysz. Jestem przekonany, że pozwoli to osiągnąć efekty również Tobie.

Zanim przejdziemy dalej, chce pokazać Ci, jaki jest brakujący puzzel i coś, co może powstrzymać Twoje marzenia

Skoro podjęłaś już decyzję to powiedzmy sobie jasno – Masz już swoją upragnioną społeczność i kojarzona jesteś jako ekspert. 

Naprawdę ten program to gwarantowane wyniki.

W tym wszystkim pojawia się nowy problem

Prowadziłem kiedyś akcję sprzedażową z Twórcą, który miał ponad 500 tysięcy obserwujący i wiesz co? Wyniki finansowe były niemal zerowe…

Nie umiał odpowiednio angażować swojej społeczności oraz zarządzać swoim wizerunkiem.

Rozumiesz to? Zbudował społeczność obserwujących go ponad 500 tysięcy osób, jednak przez nie umiejętne budowanie zaangażowania, nikt nie chciał kupować jego produktów ani korzystać z jego usług

Nawet jeśli masz już społeczność i ludzi, którzy interesują się Twoją tematyką – musisz ich odpowiednio zaangażować, aby Ci zaufali!

To właśnie ten brakujący puzzel…

Co byś powiedziała gdybym dorzucił Ci do tego wszystkiego ten brakujący element? Aby cała układanka nabrała sensu?

Dzięki temu, że zamawiasz teraz mój program – “Jedno wideo do płacącej społeczności”

Mimo że tak naprawdę się nie znamy i prawdopodobnie widzimy się pierwszy raz.

Zdecydowałem, że dam Ci możliwość skorzystania z programu “Jak zaangażować społeczność i zbudować zaufanie” – to program, który normalnie sprzedaję tylko klientom, którzy płacą mi po kilka tysięcy złotych miesięcznie!

Widzisz, dzięki programowi “Jedno wideo do płacącej społeczności” zbudujesz społeczność, która będzie w pełni zainteresowana Twoim produktem lub usługą.

Pytanie, czy tylko obserwatorzy Ci wystarczą i czy tylko chcesz mieć te cyferki?

To ludzie z potencjałem na zostanie Twoimi klientami jednak jeśli odpowiednio o nich nie zadbasz, po prostu ich stracisz.

Prawdopodobnie chcesz czuć bezpieczeństwo i wolność finansową!

Chcesz mieć tyle klientów, ile nie jesteś w stanie obsłużyć, chcesz mieć wizerunek ekspertki oraz chcesz być po prostu rozpoznawalna i chcesz, żeby ludzie Ci ufali, przez co zostawili u Ciebie pieniądze. 

Dzięki temu jesteś w stanie sprzedać im wszystko w Twojej tematyce – czy to produkty, czy usługi.

Mówię Ci to z doświadczenia - zwykłe followy nic nie dają, a nieumiejętne angażowanie odbiorców może zniechęcić ich do Ciebie oraz zaprzepaścić zainwestowany czas i pieniądze

Chcę Ci to dokładnie wytłumaczyć. W tych czasach poznając tajniki algorytmu, stosunkowo łatwo jest o szybkie zbudowanie dużej ilości obserwujących jednak w tym wszystkim pojawiają się 2 kluczowe problemy

KROK - 1

Już rozwiązaliśmy ten problem – to docieranie do odpowiednich osób. Chcemy docierać do osób, które na pewno interesują się tym, co robimy – idealnym lekarstwem na ten problem jest wcześniej wspomniany program – “Jedno wideo do płacącej społeczności”, który pomoże Ci zgromadzić takie osoby, jakie chcesz.

Ale w tym wszystkim nasuwa się drugi - ostatni problem

KROK - 2

Skoro jest tak łatwo, to jak sprawić, abyś to ty pojawiała się w głowach swoich odbiorców, gdy słyszą temat, który jest Twoją specjalizacją. Aby nasza cała układanka była kompletna, stworzyłem niezbędny dodatek – “Jak zaangażować społeczność i zbudować zaufanie” 

Problem jest naprawdę poważny. 

Ludzie poświęcają masę czasu na zbudowanie swojego wymarzonego profilu, ale w żaden sposób nie poprawia to ich obecnej sytuacji czy to finansowej, czy po prostu satysfakcji z tego co robią.

Żyją w iluzorycznym przekonaniu, że coś mają (te obserwacje), jednak realnie na nic to się nie przekłada.

Jaki jest tego efekt – po prostu marnują swój czas, energię i pieniądze, zaczynają wątpić w siebie czuć frustrację i porzucać swoje marzenia.

Cały czas spotykam się z historiami osób, które przychodzą do mnie na konsultacje i mówią – “Piotrek mam tych obserwujących, ale co z tego wrzucam materiały sprzedażowe czy po prostu zachęcające, ale jest cisza, nie ma chętnych, nikt nie kupuje – czy to oznacza, że zmarnowałam czas?”

W internecie dzieje się tak dużo i ogólnie wszystko szybkie, przez co tak samo  jak ludzie mogą Cię poznać, zobaczyć gdzieś w social mediach, tak samo szybko mogą o Tobie zapomnieć!

Musisz zrozumieć, że samo poznanie osoby nie sprawi, że będziecie przyjaciółmi. Sprzedawanie w pierwszym kontakcie – to jak oświadczenie się na pierwszej randce

Uwierz mi, wiem co mówię

Jestem dyrektorem marketingu oraz współpracuje z osobami, które docierają do milionów Polek i Polaków, gdzie pomagam budować rozpoznawalność i zaufanie. Mało tego przytoczę Ci pewną sytuację

Ostatnio z moim wspólnikiem byłem w małym mieście, gdzie udaliśmy się do galerii i wiesz co? Podchodziły do niego osoby, które po prostu chciały z nim zrobić sobie zdjęcie. 

Mało tego stał się najbardziej rozpoznawalnym trenerem w mieście, dzięki czemu mógł pozwolić sobie na ustalenie również największej stawki – po prostu stał się ekspertem.

Nie mówię tego, aby się pochwalić.

Mówię Ci to po to, aby ustrzec przed błędami, abyś nie zmarnowała swojego potencjału oraz nie straciła swoich ambicji i wcześniej wspomnianych MARZEŃ

Dopiero łącząc te dwa elementy, czyli zgromadzenie odpowiednich osób wokół siebie oraz odpowiednie ich zaangażowanie i zbudowanie zaufania – sprawi, że efekty Cię zaskoczą.

Pamiętaj!
To nie jest wydatek. To inwestycja!

(wynik w przybliżeniu)

Poczekaj, wiem, że każdy to mówi, ale ja jestem tego pewien i mam na to dowody. Zobacz – Sam przerobiłem kursy i szkolenia o wartości ponad 70 tysięcy złotych i nie żałuję! 

Wiesz, dlaczego ludzie przychodzą do mnie na konsultacje? 

Ponieważ daje im rady, które zwracają się niemal od razu. Nie rzadką sytuacją jest gdy klient przychodzi do mnie na konsultacje, inwestuje w nią 500 zł, a już tego samego dnia albo następnego – nagrywa specjalnie przygotowane – persfazyjne story albo reklamy i dzięki temu zabiegowi zarabiali nawet 10, 20, a nawet 30 tysięcy w zaledwie 5 dni 

TA INWESTYCJA PO PROSTU SIĘ ZWRACA

Poznaj dodatek

“Jak zaangażować społeczność i zbudować zaufanie”

Pokażę Ci jak zaangażować osoby już od pierwszej obserwacji tak, abyś została zapamiętana na długo, nowe osoby Ci zaufały i zostawiły u Ciebie pieniądze.

Te techniki pozwalają rozwijać mi soje firmy, ale również moich klientów. 

Co najciekawsze – Chce Ci pokazać jak poukładać te puzzle zwariowanego marketingu. 

Wiem, że wszędzie słyszysz miliony porad, ale czy to nie najlepszy moment, aby złożyć to wszystko w całość i podjąć działanie. Ile można kręcić się w kółko i tylko marzyć o efektach.

Rada ode mnie  Twoich usług

Po prostu połącz te dwa elementy. 

A co będzie efektem ułożonej całej układanki? 

Świetny wizerunek i zaangażowana społeczność (czyli zgromadzeni wokół Ciebie ludzie), który tylko będą marzyli, aby coś od Ciebie kupić lub skorzystać z Twoich usług,

Efekt? Gwarantowany!

Jest coś, co odróżnia osoby, które mają wynik a te, które tylko się męczą i poddają. 

Odpowiedzią na to pytanie jest – Odwaga i chęć działania. Zamiast szukać magicznych rozwiązań, gdzie inwestują 1000 złotych i liczą na 100-krotny zysk, są racjonalnymi i zdrowo myślącymi osobami, które widzą, że jeśli już w coś inwestować to w siebie – czyli na przykład w swoją wiedzę. 

To w długiej perspektywie się najbardziej zwraca.

Po prostu otrzymasz ode mnie gotowce – Co mówić na story, jakie posty wrzucić, jakie posty budują relacje, jakie angażują, a jakie sprzedają. 

A wszystko to poparte psychologią.

Widzisz te wyniki? Teraz już nie ma wątpliwości, że to jak wspomniałem - inwestycja.

TYLKO NA TEJ STRONIE

Nie chce Ci ściemniać, że sprzedaje Ci ten kurs za 2997 złotych, a tutaj możesz go kupić połowę taniej.

Problem leży w tym, że tego kursu nie sprzedaje nigdzie indziej. Tylko na tej stronie. Po wyjściu po prostu już go nie kupisz. 

Wiedza, którą tu przekazuje, normalnie przedstawiam na konsultacjach za ponad 500 złotych za godzinę. Żebym w pełni mógł Ci ją przekazać, musiałbym spędzić podczas konsultacji ponad 10 godzin.

Szacowana wartość tego programu wynosi 1293 zł. 

Za tyle mógłbym go sprzedawać z czystym sumieniem, bo sam, aby posiąść tą wiedzę, musiałem zdobyć ją z kursów za ponad 70 tysięcy złotych.

Jednocześnie wiem, że potrzebujesz tego programu, aby w pełni wykorzystać swój potencjał i mieć pewność, że zbudujesz wyniki

Więc uwaga!

ten program tylko teraz i tylko dla klientów tak jak ty w całym pakiecie sprzedaje w cenie 249 zł. 

Tak to tylko 168 złotych różnicy.

To taki eksperyment. Nie chce każdemu i publicznie przekazywać tej wiedzy.

Jestem Ciekawy, jak osoby zareagują na taką szansę i ją wykorzystają, aby zyskać niesprawiedliwą przewagę.

Po opuszczeniu tej strony już tej oferty nie zobaczysz.

Dlatego teraz podejmij decyzję teraz.

92,5% kobiet podejmuje decyzje i inwestuje w pakiet, bo wie, że im się zwróci.

(lub wybierz gorzej)

Wolę próbować i popełniać błędy, których mogłabym uniknąć, marnując swój czas i pieniądze. Wiem, że nie zobaczę już tej propozycji.